مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش ماسک پرستاری سه لایه ساده

آنچه در این مقاله می خوانید...

عوامل مهم در کیفیت ماسک سه لایهمرکز خرید ماسک سه لایه ساده

ماسک سه لایه ساده امروزه جزء پر فروش ترین محصولات به شمار می آید. این ماسک که به ماسک پرستاری سه لایه نیز معروف است بسیار پر کاربرد در بیمارستان ها و امروزه با توجه به شیوع انواع بیماری های ویروسی مردم نیز از آن بهره زیادی می برند.

این ماسک با توجه به سه لایه بودن آن از نفوذ انواع بسیاری از میکروب ها تا حد زیادی جلوگیری می کند.

بازار فروش ماسک پرستاری سه لایه ساده

عوامل مهم در کیفیت ماسک سه لایه

عوامل مهم در کیفیت ماسک سه لایه از انواع این ماسک ها در اتاق عمل که داشتن ماسک از ملزومات آن است استفاده می شود و بسیار پر کاربرد است . بسیاری از افراد ماسک سه لایه را به دلیل صنعتی بودن آن انتخاب می کنند زیرا این اطمینان را به شما می دهد که تمام آن بدون دخالت دست انجام شده و سه لایه آن با پرس صورت گرفته در نتیجه منفذی برای باز بودن و ورود میکروارگانیسم وجود ندارد. همچنین سه لایه این ماسک به گونه ای است که لایه داخلی بسیار نرم است که صورت شما را آزار نمی دهد و تنفس را راحت تر می کند. لایه وسط که مهم ترین لایه است باید با دقت انتخاب شود زیرا این لایه مانند فیلتری عمل می کند که از نفوذ میکروارگانیسم ها جلو گیری می کند و لایه بیرونی که کمی ضخیم تر است و در رنگ های مختلفی نیز ما آن را مشاهده می کنیم. به دلیل این که این لایه ها از پارچه های بدون بافت ساخته شده است پس شما در هنگام تنفس مشکلی نخواهید داشت و می توانید در مدت زمان طولانی از آن ها استفاده کنید اما یادتان باشد که این ماسک ها یک بار مصرف هستند.

این ماسک دارای بند های نرمی هستند که در پشت گوش قرار می گیرند و به دلیل نرم بودن کش آن به شما آزاری نمی رسد.

مرکز خرید ماسک سه لایه ساده

مرکز خرید ماسک سه لایه ساده  برای خرید ماسک ساده می توانید آن ها را از مغازه های تجهیزات پزشکی خریداری نمایید و یا به صورت اینترنتی از سایت های معتبر سفارش دهید اما بهتر است بدانید که حتما از مرکز خرید خود مطمئن باشید و همچنین از برندی که خرید را انجام می دهید زیرا این محصول با سلامتی شما سروکار دارد و باید به دنبال یک محصول با کیفیت باشیم.

به یاد داشته باشید که این ماسک ها یک بار مصرف هستند و قابل شست و شو نیستند در نتیجه بعد از هربار استفاده آن را دور بیندازید و بیشتر از یک روز از آن استفاده نکنید زیرا وجود طولانی مدت آن خود باعث بروز انواعی از بیماری ها می شود.

حسن نجفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button