مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی ماسک سه لایه جراحی پرسی آبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

استانداردهای لازم برای ماسک جراحیمرکز خرید ماسک سه لایه جراحی آبی

مرکز تولیدی ماسک سه لایه جراحی پرسی آبی از جمله مراکزی است که در زمینه تهیه و تولید انواع ماسک های جراحی آبی رنگ مشغول به فعالیت بوده و محصولات خود را به صورت های مختلف عمده و جزئی به فروش رسانده و آماده پاسخگویی به حجم گسترده ای از نیاز متقاضیان این محصول در بازار های داخلی و خارجی می باشد. ماسک سه لایه جراحی آبی پرسی یکی از پر کاربرد ترین انواع ماسک است که تاکنون به بازار عرضه شده است. 

تولیدی ماسک سه لایه جراحی پرسی آبی

استانداردهای لازم برای ماسک جراحی

استانداردهای لازم برای ماسک جراحی

ماسک های جراحی از جمله محصولات و تجهیزات پزشکی مورد استفاده گروه کثیری از پزشکان، پرستاران، پرسنل اتاق عمل و سایر کادر درمان بیمارستان ها می باشند. 

از این رو لازم است تهیه و تولید آن ها مطابق با استاندارد های مختلف جهانی انجام پذیرد. 

برخی از استاندارد های لازم برای این نوع محصول شامل موارد زیر می باشد : 

  • کش یا بند هایی که برای قرار گرفتن و محکم کردن ماسک ها بر روی صورت در دو طرف این ماسک ها تعبیه شده اند  دارای اندازه استانداردی بوده و از الیافی بسیار مقاوم ساخته شده اند تا در اثر استفاده های مکرر و طولانی مدت هیچ گونه آسیبی ندیده و پاره نمی شوند. 
  • پهنای ماسک به اندازه ای است که کل صورت را از زیر چشم ها تا زیر چانه به خوبی پوشش داده و راه عبور هوای بازدم پزشک، آب دهان هنگام صحبت کردن در حین جراحی و همچنین خون و مایعاتی که ممکن است در طول عمل جراحی از بدن بیمار به سمت صورت پزشک یا پرستار پاشیده سود را مسدود می نماید. 
  • لایه های مختلف که در ساخت این نوع محصول به کار گرفته شده اند به وسیله دستگاه های لیزر کاملا له هم چسبیده و در اثر حرارت و بخارات ناشی از تنفس به هیچ عنوان از یکدیگر جدا نمی شوند. 

مرکز خرید ماسک سه لایه جراحی آبی

مرکز خرید ماسک سه لایه جراحی آبی

مرکز خرید ماسک جراحی آبی سه لایه یکی از مراکز معتبر و شناخته شده ای است که این نوع ماسک را در بسته بندی های سه تایی، شش تایی، هشت تایی، ده تایی و حتی در بسته بندی هایی با تعداد بالا تر از بیست عدد ماسک، به فروش می رساند. 

متقاضیانی که قصد خرید این محصول را در تعداد های نام برده دارند می توانند جهت دسترسی آسان و هر چه سریع تر به این ماسک ها به این مرکز مراجعه نموده و پس از بررسی شرایط فروش و آگاهی از سطح قیمت های در نظر گرفته شده برای هر یک از بسته بندی های فوق، نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام به عمل آورند. 

حسن نجفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button