مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 − 1 =

خرید عمده ماسک پرستاری سه لایه کشدار

آنچه در این مقاله می خوانید...

کدام نوع ماسک پرستاری بهتر است؟فروش ماسک پرستاری سه لایه بصورت عمده

امروزه از ماسک سه لایه برای جلو گیری از انتقال بیماری های ویروسی استفاده می شود ماسک های سه لایه بهترین و با کیفیت ترین محصولات هستند . و می توان ماسک پرستاری سه لایه عمده را در مراکز درمانی و آزمایشگاه از آن استفاده کرد که از پارچه های ضد حساسیت ، بدون بو ، آنتی باکتریال استفاده می شود و برای تمامی صورت ها قابل استفاده است
خرید عمده ماسک پرستاری سه لایه کشدار

کدام نوع ماسک پرستاری بهتر است؟

کدام نوع ماسک پرستاری بهتر است؟ امروزه به دلیل شیوع بیماری های ویروسی و انتقال سریع ویروس از ماسک سه لایه بیشتر استفاده می شود. و بهترین ماسکی که از مناسب است  پارچه های دو لایه و یا سه لایه با فیلتر های مناسب ساخته شده باشد و باید ماسک پرستاری کشدار باشد تا در روی صورت سفت قرار بگیرد و به صورت شل و وا رفته نباشد ماسک پرستاری برای پوشاندن دهان و بینی استفاده می شود که از ذرات و ترشحات جلوگیری کند و مدت زمان استفاده این ماسک ها بین 8 تا 10 ساعت می باشد.

در حال حاضر چند نوع ماسک در بازار وجود دارد ماسک های پارچه ای که از پارچه های نخی و کشی تهیه می شود که این نوع ماسک ها استریل نیستند. ماسک های سه لایه و دو لایه که بهترین ماسک ها هستند استریل و استاندار از نظر بهداشت جهانی می باشند.  ماسک های N95 که بهترین نوع ماسک از نظر بهداشت جهانی و  استاندارد می باشد و مانند ماسک های سه لایه می باشند و این نوع ماسک می تواند ورود ویروس را تا 95 درصد کاهش دهد. و بعد از استفاده از ماسک سه لایه باید آن را در پوشش پلاستیکی قرار داد زیرا از انتقال ویروس جلوگیری شود . 

دو نوع ماسک وجود دارد ماسک های فیلتر دار و بدون فیلتر که هر کدام در مقابل ویروس موثر اند. و ماسک سه لایه پرستاری از پارچه های مخصوص پروپیلن استریل شده استفاده می شود و این پارچه ها ضد حساسیت اند و می توان برای تمام عموم قابل استفاده باشد و این نوع ماسک ها قابل شستشو نمی باشد.  

فروش ماسک پرستاری سه لایه بصورت عمده

فروش ماسک پرستاری سه لایه بصورت عمده امروزه می توان ماسک سه لایه را از شرکت های تولیدی که در سراسر ایران وجود دارد به صورت عمده تهیه کرد  و این شرکت های تولیدی به صورت اینترنتی هم سفارش می گیرند . فروش ماسک سه لایه در جعبه های 50 عددی به مشتریان قابل عرضه است که می توان از دارو خانه ها و لوازم پزشکی ها تهیه کرد و بهترین روش به صورت عمده است که با کیفیت ترین و مقرون به صرفه و ارزان می شود خریداری کرد.

حسن نجفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 + 4 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button