مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 + 2 =

خرید ماسک جراحی سه لایه رنگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرآیند تولید انواع ماسک سه لایهعرضه کننده ماسک جراحی رنگی

ماسک جراحی سه لایه رنگی یکی از انواع مختلف ماسک است که با توجه به شیوع بیماری مرموز کرونا تولیدکنندگان لوازم پزشکی اقدام به تولید این نوع از ماسک کرده اند‌. برای خرید این نوع از ماسک بهتر است به مراکز فروش لوازم بهداشتی و دارویی مانند دارو خانه ها و فروشگاه های مخصوص تجهیزات پزشکی مراجعه کنیم.

خرید ماسک جراحی سه لایه رنگی

فرآیند تولید انواع ماسک سه لایه

فرآیند تولید انواع ماسک سه لایه

ماسک جراحی رنگی یکی از ماسک های پر کاربرد در بیمارستان ها و مراکز درمانی از گذشته تا کنون می باشد. در گذشته پزشکان و کادر درمانی از نوع نازک تر و ساده تری از این ماسک استفاده می کردنند. اما امروزه همانطور که گفته شد با توجه به شیوع بیماری کرونا نوع تکامل یافته تری از ماسک های جراحی تولید و عرضه می شوند. 

طریقه تولید این ماسک ها و نوع پارچه آن با ماسک های پارچه ای که رواج یافته متفاوت است. در این مطلب سعی داریم مراحل تهیه و تولید ماسک پزشکی سه لایه را به طور کلی توضیح دهیم.

همانطور که گفتیم و ملموس است ماسک های پزشکی از نوعی پارچه خاص تهیه می شوند که این پارچه اسپان باند نام دارد و بیشترین مصرف آن در صنایع پزشکی و جراحی است. 

در مرحله ابتدایی تولید این نوع ماسک تولیدکننده باید ماسک پزشکی را در محیطی کاملا ایزوله شده و بهداشتی تولید کند به طوری که تمامی محیط و دستگاه هر روز ضدعفونی و پاک سازی شوند.

مرحله بعد تهیه پارچه مناسب است که برای این نوع از ماسک پارچه اسپان باند نازک در رنگ های سبز و آبی یا سفید بیشترین استفاده و تولید را می کنند. سایر رنگ ها هم قابل استفاده در ماسک پزشکی است که ما در این جا پر مصرف ترین رنگ ها را نام بردیم.

همانطور که می دانیم ماسک های پزشکی دوخت کمی داشته و توسط دستگاه های پرس خاصی که مخصوص تهیه ماسک و البسه بیمارستان ها است تهیه می شود. این نوع ماسک طوری طراحی و دوخته می شود که تمامی روزنه های ورود ویروس یا میکروب می بندد و به همین جهت میکروب ها دفع می کند. 

فروش این ماسک های پزشکی در فروشگاه های خاص لوازم پزشکی و با قیمت متفاوت در تمامی شهر ها صورت می گیرد.

عرضه کننده ماسک جراحی رنگی

عرضه کننده ماسک جراحی رنگی

برای خرید ماسک سه لایه بهتر است توجه کنیم که از مکانی خرید می کنیم، همانطور گفتیم بهترین فروشگاه ها برای تهیه ماسک جراجی رنگی، فروشگاه های لوازم پزشکی یا داروخانه ها می باشند، گرچه برخی از مراکز بهداشتی و درمانی نیز به فروش این محصول می پردازند. 

حسن نجفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 7 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button