مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش ماسک پرستاری سه لایه شرکتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع ماسک پرستاری شرکتیمرکز پخش ماسک پرستاری بسته ای

کلیه دکتران، پرستاران و …تاکید می‌کنند در مکانی که ازدحام جمعیت وجود دارد، برای تضمین سلامتی خود و دیگران و کاهش درصد انتقال ویروس کرونا از ماسک پرستاری شرکتی استفاده کنید. از آنجا که روشی مطمئن و قطعی برای درمان این ویروس کشف نشده ولی می‌توان با استفاده از این نوع ماسک و رعایت‌ اصول بهداشتی زنجیره انتقال این بیماری را تا حد زیادی قطع نمود.

سفارش ماسک پرستاری سه لایه شرکتی

معرفی انواع ماسک پرستاری شرکتی

معرفی انواع ماسک پرستاری شرکتی ماسک های پرستاری عموما در دو نوع ماسک سه لایه و ماسک N95 تولید و در بازار و داروخانه ها توزیع می‌شود که در ادامه به معرفی هر دو نوع از آن می‌پردازیم.

1. ماسک پرستاری سه لایه: این ماسک ها به صورت سه لایه و تمام پرس تهیه می‌شوند که اغلب از الیاف ضد حساست در تولید آنها استفاده شده است. همچنین یک تکه سیم در قسمت بالای ماسک پرستاری سه لایه تعبیه شده که به عنوان گیره بینی استفاده شده و باعث می‌شود قسمت فوقانی به طور کامل و بدون فضای خالی روی بینی قرار گرفته و از ورود هوای غیر فیلتر شده به بینی و دهان جلوگیری شود. این ماسک ها یکبار مصرف بوده و بعد از چند ساعت استفاده باید معدوم شود. در این نوع ماسک به دلیل عدم وجود سوپاپ تنفس مقداری سخت تر است. با این حال عدم وجود سوپاپ می‌تواند تا حدودی از انتشار ویروس از فرد آلوده جلوگیری کند.

2. ماسک N95: این نوع ماسک در برابر ورود ویروس ها، دود و گرد و غبار مانع ایجاد کرده و تا حد زیادی به عنوان یک فیلتر قدرتمند عمل می‌نماید. در ماسک N95 علاوه بر پوشش عادی، از یک لایه پوشیده شده از کربن اکتیو نیز استفاده شده که درصد جذب ذرات معلق در هوا را افزایش داده و در نهایت کارکرد بهتری را ارائه می‌دهد. همچنین به دلیل وجود سوپاپ در این نوع ماسک، تنفس نسبت به ماسک معمولی سه لایه آسانتر بوده و بازدم از این سوپاپ خارج می‌گردد.

مرکز پخش ماسک پرستاری بسته ای

مرکز پخش ماسک پرستاری بسته ای مشتریان عزیز اگر اطلاعات بالا کافی نیست و سوالی دارید درباره این محصول میتوانید با مشاورین و افراد راهنمای ما در تماس باشید که اطلاعات خود را در اختیار شما قرار دهند تا ابهاماتی به وجود نیاید و اطمینان کافی در این باره را کسب کنید.
تولید کنندگان این محصول با دستگاه هایی که قابلیت پیشرفته ای دارند ماسک پرستاری بسته ای را تولید می‌کنند و به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای به دست شما عزیزان می‌رسانند، تا قیمت مناسب و کیفیت بالا این محصول را شاهد باشید.
کمال تشکر را از شما مشتریان دارم که این مقاله را تا پایان با دقت مطالعه فرمودید.

حسن نجفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button