مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده ماسک سه لایه جراحی بند دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

طبقه بندی انواع ماسک سه لایه جراحیخرید ماسک سه لایه بند دار سبز

خرید ماسک سه لایه جراحی بند دار از فروشگاه های تخصصی کالاهای طبی انجام می شود. این فروشگاه ها که به طور تخصصی در زمینه فروش و عرضه وسایل پزشکی فعالیت می کنند می توانند بهترین محل خرید ماسک در انواع فیلتر دار و بدون فیلتر باشند. در این مقاله شما را با ویژگیهای ماسک جراحی و فروشنده معتبر آن آشنا خواهیم کرد.

فروشنده ماسک سه لایه جراحی بند دار

طبقه بندی انواع ماسک سه لایه جراحی

طبقه بندی انواع ماسک سه لایه جراحی کارخانه های تولید ماسک پروتکلهای مخصوص خود را برای فرایند تولید ماسکهای مختلف دارند و به قوانین بهداشتی پایبند هستند. این تولید کننده ها باید در مرحله آخر کنترل کیفی داشته باشند یعنی طبق فاکتورها و آزمونهای معین، محصولات خود را از نظر کیفیت کنترل کنند.

ماسکها چند نوع مختلف دارند که تکنولوژی تولید و متریال هر نوع آن با دیگری تفاوت دارد. یکی از این ماسکها ماسک سه لایه جراحی است. ماسکهای جراحی ویژگیهای مختص خود را دارند که آنها را از سایر ماسکها متمایز می کند. به طور مثال لایه خارجی این ماسکها رنگی (سبز) است و غالبا با دو جفت بند پشت سر و گردن بسته می شوند.

این ماسکها محافظ خوبی در برابر ورود و تنفس بسیاری از پاتوژنها مانند باکتریها و قارچها و حتی درصدی از ویروسها هستند. 

ماسک سه لایه جراحی بند دار در اتاقهای عمل و هنگام جراحی به دکتر و پرسنل این اطمینان را می دهد که اگر ماده از داخل بدن بیمار مانند خون بیمار پاشیده شود وارد مجاری تنفسی و دهان جراح نشود. و یا بالعکس ترشحات دستگاه تنفسی پزشک و پرسنل وارد فضای اتاق عمل و یا بدن بیمار نشده و احتمال انتقال آلودگی را به حداقل می رساند.

ماسک سه لایه جراحی با توجه به رنگ قسمت خارجی در بخشهای متفاوت استفاده می شود. مثلا ماسک سه لایه سبز مخصوص اتاق عمل و ماسک سه لایه صورتی مخصوص NICU نوزادان است.

ماسک جراحی ممکن است به‌جای بند کش داشته باشد که البته انواع بند دار آن بیشتر بوده و در اتاق عمل بیشتر از همین نوع استفاده می شود.

خرید ماسک سه لایه بند دار سبز

خرید ماسک سه لایه بند دار سبز فروشنده ماسک جراحی بند دار سبز آن را به صورت استریل و در بسته بندیهای مشخص به صورت کلی به بازار عرضه می کنند. از آنجایی که این ماسکها یک بار مصرف هستند و مصرف آنها بالا است، تولید بالایی نیز دارند. همچنین لازم است برای دفع و بازیافت آنها نیز برنامه ریزی شود. مراکز فروش کالاهای طبی و داروخانه ها این ماسکها را خریداری کرده و به صورت جزئی می فروشند. اگرچه امکان خرید حضوری این ماسکها وجود دارد اما شما می توانید هم اکنون آنها را به صورت غیر حضوری و بدون واسطه خریداری کنید.

حسن نجفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button