مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده ماسک سه لایه جراحی خارجی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه ماسک سه لایه خارجی با ایرانیمرکز خرید ماسک سه لایه جراحی سبز

ماسک سه لایه جراحی مانند سایر وسایل پزشکی در فروشگاه های کالاهای طبی فروخته می شود. با توجه به نیاز روزافزون به این ماسکها تولیدکننده های زیادی برای آن وجود دارد. فروش این ماسکها می تواند به صورت عمده یا جزیی انجام پذیرد. این ماسکها کاملا استریل هستند و در بسته بندیهای استریل نیز ارائه می شوند. کیفیت این ماسکها متناسب متریال و فرایند تولید آنها متغییر است. ماسک سه لایه جراحی خارجی با کیفیت مطلوب نیز در بازار ارائه می شود. 

فروشنده ماسک سه لایه جراحی خارجی

مقایسه ماسک سه لایه خارجی با ایرانی

مقایسه ماسک سه لایه خارجی با ایرانی از آنجایی که ماسک یک وسیله محافظت کننده به خصوص برای افراد در محیطهای شغلی پر خطر و کادر درمان است فرایند تولید و کیفیت آن بسیار حائز اهمیت است.  

پروسه تولید ماسک پروسه ای خاص است که ممکن است بخشی از آن دستی و بخشی از آن دستگاهی صورت بگیرد. آنچه که اهمیت دارد بهداشتی بودن شرایط و مرحله استرلیزه کردن آخر است که ماسکها را آماده مصرف می کند.

کارخانه های تولید ماسک پروتکلهای مخصوص خود را برای فرایند تولید ماسکهای مختلف دارند و به قوانین بهداشتی پایبند هستند. این تولید کننده ها باید در مرحله آخر کنترل کیفی داشته باشند یعنی طبق فاکتورها و آزمونهای معین، محصولات خود را از نظر کیفیت کنترل کنند.

ماسکها چند نوع مختلف دارند که تکنولوژی تولید و متریال هر نوع آن با دیگری تفاوت دارد. یکی از این ماسکها ماسک سه لایه جراحی است. ماسکهای جراحی ویژگیهای مختص خود را دارند که آنها را از سایر ماسکها متمایز می کند. به طور مثال لایه خارجی این ماسکها رنگی (سبز) است و غالبا با دو جفت بند پشت سر و گردن بسته می شوند.

این ماسکها محافظ خوبی در برابر ورود و تنفس بسیاری از پاتوژنها مانند باکتریها و قارچها و حتی درصدی از ویروسها هستند. 

ماسک سه لایه سبز حراجی در اتاقهای عمل و هنگام جراحی به دکتر و پرسنل این اطمینان را می دهد که اگر ماده از داخل بدن بیمار مانند خون بیمار پاشیده شود وارد مجاری تنفسی و دهان جراح نشود. و یا بالعکس ترشحات دستگاه تنفسی پزشک و پرسنل وارد فضای اتاق عمل و یا بدن بیمار نشده و احتمال انتقال آلودگی را به حداقل می رساند.

مرکز خرید ماسک سه لایه جراحی سبز

مرکز خرید ماسک سه لایه جراحی سبز خرید ماسک سه لایه جراحی هم از نمونه های خارجی و هم از نمونه های داخلی ممکن است. نمونه های خارجی با فرآيند پیشرفته تر تولید می شود و کنترل کیفی آن دقیق تر و تامین کننده فاکتورهای استاندارد بین المللی است. 

شما می توانید ماسک سه لایه جراحی خارجی را هم اکنون از سایت ما تهیه کنید.

حسن نجفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button