مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده ماسک پزشکی تنفسی اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

ماسک پزشکی اصل را چطور بشناسیم؟عرضه کننده ماسک پزشکی سه لایه

امروزه با وجود بحران کرونا و تاکید های فراوان سازمان بهداشت جهانی(WHO) استفاده از ماسک از الزامات حضور و فعالیت در مکان های شلوغ می باشد.برای آشنایی با انواع ماسک ها و روش تشخیص ماسک پزشکی اصل تا انتهای این مقاله مختصر و مفید با ما همراه باشید.

فروشنده ماسک پزشکی تنفسی اصل

ماسک پزشکی اصل را چطور بشناسیم؟

ماسک پزشکی اصل را چطور بشناسیم؟  ماسک ها به صورت کلی به انواع مختلف تقسیم می شوند که به صورت کلی به چهار دسته فیلتر دار و ماسک ساده پارچه ای و ماسک سوپاپ دار و ماسک پزشکی اصل سه لایه جراحی تقسیم می شوند.

روش های بسیاری برای تشخیص ماسک های اصل و ماسک تنفسی اصل موجود است اما ما سعی می کنیم ساده ترین روش ها را که میتوان در خانه و محیط خارج از آزمایشگاه انجام داد را شرح بدهیم.

ابتدا از ماسک پزشکی سه لایه شروع می کنیم ساده ترین روش تشخیص ماسک سه لایه اصل استفاده از یک کبریت است به طوری که ماسک را روی دهان گذاشته رو فیکس می کنیم کبریت را روشن کرده و به صورت مستقیم روبری دهان قرار می دهیم لازم به ذکر است که فاصله بین صورت و کبریت فاصله ای بین ده الی پانزده سانتی متر باشد سپس فوت می کنیم اگر ماسک اصل باشد تغییری در شعله کبریت نمی بینیم یا تغییرات بسیار ریز می باشند اما در ماسک های غیر اصل کبریت خاموش می شود.در روش دوم ماسک را از انتهای کش ها گرفته ور در قسمت داخلی ماسک آب می ریزیم در ماسک های سه لایه آب به لایه های دیگر نفوذ نکرده و ماسک استاندار های لازم را دارا می باشد.

عرضه کننده ماسک پزشکی سه لایه

عرضه کننده ماسک پزشکی سه لایه  همان طور که ذکر کردیم تشخیص ماسک اصل از ماسک های تقلبی روش های شناسایی خاصی را لازم دارد. بنابراین نمی توان از هر فروشگاهی این ماسک ها را تهیه کرد و برای خرید این ماسک ها باید از نمایندگی های معتبر خریداری کنیم. در همین راستا نمایندگی های فروش زیادی اقدام به عرضه این ماسک ها به صورت حضوری و یا از طریق سایت های اینترنتی یا شبکه های مجازی که شما می‌توانید با مراجعه به این فروشگاه ها ماسک های مورد نیاز خود را تهیه کنید.

شرکت های فراوانی در زمینه عرضه ماسک های پزشکی فعالیت می کنند اما نکته مهم در این بین عرضه ماسک های اصل و جلب اعتماد و رضایت مشتری می باشد. این اعتماد و رضایت در دو صورت جلب می شود. یک ارائه ی محصولات اصل و با کیفیت و دو ایجاد بستر هایی جهت خرید آسان و بدون دردسر برا مشتری می باشد

حسن نجفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button