مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده ماسک پزشکی سه لایه مشکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی انواع ماسک پزشکی اسپان باندسفارش عمده ماسک پزشکی سه لایه

ماسک پزشکی سه لایه عمده بخشی از صورت را پوشانده و توسط پرسنل پزشکی و بهداشتی برای مهار باکتری و ویروس از بینی و دهان استفاده می گردد. ماسک سه لایه مشکی توسط غیر نظامیان در فضاهای عمومی نیز در صورت شیوع بیماری همه گیر از طریق مسیر تنفسی یا هنگامی که هوا در مکانی خاص آلوده می شود، استفاده می شود. مجموعه ما اقدام به فروش عمده ماسک پزشکی سه لایه مشکی نموده است.

فروش عمده ماسک پزشکی سه لایه مشکی

ویژگی انواع ماسک پزشکی اسپان باند

ویژگی انواع ماسک پزشکی اسپان باند ماسک بهداشتی گتی

این نوع ماسک ها دهان ، بینی و چانه را پوشانده و از سرهایی که سر را احاطه کرده یا به گوش ها متصل است ، تهیه می شود. آنها معمولاً از یک یا چند لایه از پارچه تشکیل شده اند و قابل استفاده مجدد یا یکبار مصرف هستند. می توان گفت که آنها ساده ترین و کمترین ماسک های محافظ هستند. ماسک های خانگی در این گروه قرار می گیرند.

راهنما این نوع ماسک را به عنوان مکمل اقدامات از راه دور و بهداشت فیزیکی توصیه شده توسط وزارت بهداشت در زمینه همه گیر Covid-19 تعریف می کند.

انواع ماسک های بهداشتی

سه کلاس وجود دارد:

1- ماسک هایی که مشخصات UNE 0064 و 0065 را برآورده می کنند: برچسب گذاری آنها مطابق با این مشخصات فنی است.

2- ماسک هایی با مشخصات دیگر: این مواردی است که تحت آزمایش قرار گرفته و از استاندارد کیفیت UNE مطابقت ندارند یا براساس سایر استانداردها آزمایشات ساده ای انجام داده اند. آنها می توانند برچسب گذاری خود را نشان دهند که این آزمایشات را پشت سر گذاشته اند و نتایج به دست آمده را نشان می دهند.

3- ماسک بدون مشخصات: مواردی که تحت آزمایش یا تأیید قرار نگرفته اند. ماسک های خانگی در این نوع قرار می گیرند.

آن ها چقدر دوام می آورند؟

آنها معمولاً ماسک های قابل استفاده مجدد هستند. در این حالت ، سازنده حداکثر تعداد شستشوها را نشان می دهد. راهنمای دولت اظهار داشت كه از آنجا ، اثربخشی ماسك تضمین نمی شود. وسایل غیر قابل استفاده مجدد پس از استفاده توصیه شده باید از بین بروند.

علاوه بر این ، همچنین توصیه می شود به دلایل راحتی و بهداشت ، بیش از 4 ساعت از آنها استفاده نکنید و اگر به دلیل استفاده از آن مرطوب و یا خراب شد ، توصیه می شود آن را با دیگری جایگزین کنید.

من باید به برچسب زدن نگاه کنم؟

در این نوع ماسک ، سازنده فقط اطلاعات بسیار اساسی مانند نام محصول ، اندازه ، مدت زمان آن ، دستورالعمل استفاده ، ترکیب مواد و نگهداری را مشخص می کند.

این ماسک ها مکانیزمی دارند که به آنها امکان نصب بر روی بینی ، دهان و چانه را می دهد ، معمولاً با یک قطعه فلزی که به راحتی می توان آنرا خم کرد تا انواع صورت ها را در خود جای دهد.

سفارش عمده ماسک پزشکی سه لایه

سفارش عمده ماسک پزشکی سه لایه مجموعه ما اقدام به عرضه عمده انواع ماسک پزشکی سه لایه به خصوص انواع ماسک پزشکی اسپان باند با بهترین کیفیت و قیمتی استثنایی و به صورت عمده نموده است. امکان استفاده از روش خرید غیر حضوری نیز برای شما خریداران عزیز فراهم شده است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون محصولات و مجموعه ما، استعلام قیمت محصولات، دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش عمده ماسک پزشکی سه لایه با ما تماس حاصل نمایید.

حسن نجفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button