مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ماسک سه لایه جراحی بند دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تشخیص اصل بودن ماسک جراحیتولیدی ماسک سه لایه بند دار سبز

فروش ماسک سه لایه جراحی بند دار، در بسیاری از مراکز عمده فروشی در حال انجام است. فروشندگان جعلی با بهره گیری از بحران کرونا، بسیار فعال هستند. اگرچه معمولاً مقامات بهداشتی یا امنیتی این محصولات را رهگیری می‌کنند، اما می‌توانیم جزئیات خاصی را بررسی کنیم تا بررسی کنیم آیا ماسکی که خریداری می‌کنیم معتبر است یا خیر؟ با ما همراه باشید برای پاسخ به این سوال.

فروش ماسک سه لایه جراحی بند دار

نحوه تشخیص اصل بودن ماسک جراحی

نحوه تشخیص اصل بودن ماسک جراحی بحث در مورد ماسک‌ها برای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس در کشور حائز اهمیت است. اما فراتر از قیمتها یا عارضه‌هایی که این ماسک‌ها به ارمغان می‌آورند، مشاغل ماسک های تقلبی نیز رشد کرده‌اند، که بسیار خطرناک است.

این مشکلی نیست که فقط به ایران محدود شود. از ایالات متحده تا امارات متحده عربی  همه گرفتار چنین پدیده‌ای هستند. نکته مهم این است که ماسک‌ها را از داروخانه‌ها خریداری کنید. جایی که از قابلیت اطمینان آنها مطمئن باشید.

اما در صورت خریداری برخی از ماسک‌ها و شک داشتن این که اصلی هستند یا تقلبی، اولین کاری که باید انجام دهید این است که از طریق فروشنده اطلاعاتی را راجع به ماسک پیدا کنید. با این وجود، ما می‌خواهیم روشهایی را برای شما بیان کنیم که آیا آنها واقعاً اصل هستند یا خیر.

ماسک های بدون مجوز مطابق با استانداردهای بهداشتی و ایمنی نیستند، احساس کاذب از امنیت را ارائه می‌دهد و می‌تواند میکروب‌ها را جمع آوری کند، و اینجا است که این نوع ماسک‌ها را خطرناک می‌کند.

اگر می‌خواهید تشخیص دهید ماسک سالم است یا نه، مقداری آب روی ماسک ریخته و آن را در هوا نگه دارید، اگر اصل باشد، نشتی وجود نخواهد داشت. روش دیگر برای آزمایش این است که ماسک بر روی دهن بگذاریم و فندکی را در چند سانتی متری به صورت روشن نگه داریم. اگر ماسک اصلی باشد با فوت کردن فندک خاموش نمی‌شود.

یک ماسک اصلی دارای چندین لایه پارچه است که اجازه عبور نور یا هوا را نمی‌دهند و ذرات خارجی را نیز جذب نمی‌کند. به طور خلاصه، روش های مختلفی برای تأیید اعتبار سلامت یک ماسک وجود، اما وقتی از اصل بودن ماسک شک دارید، بهترین راه برای تشخیص، خرید از داروخانه یا سایت مورد اعتماد است.

تولیدی ماسک سه لایه بند دار سبز

تولیدی ماسک سه لایه بند دار سبز ماسک های N95 یا 3M بیشترین استفاده در مناطقی را دارند که می‌توانند بیش از 95٪ ذرات را از خارج فیلتر کنند. از آنها می‌توان برای جلوگیری از ایجاد عفونت استفاده کرد. همچنین برای محیط‌هایی با آلودگی بسیار مناسب هستند. تمایز ماسک جعلی از حالت واقعی خیلی دشوار نیست. همانطور که در بالا ذکر شد.

قابل پیش بینی است که با گذشت زمان، جعل کنندگان ماسک‌ها روش‌هایی پیدا خواهند که بتوانند ماسک‌های تقلبی را شبیه ماسک‌های اصلی بکنند. توصیه همیشه خرید لوازم پزشکی را از فروشندگان قابل اعتماد انجم دهید. از فروشندگان خیابانی، سایتهای اینترنتی مشکوک و … دوری کنید.

فروش ماسک جراحی در بسیاری از عمده فروشی‌ها یا توزیع کنندگان معتبر و تایید شده، انجام می‌گیرد. متقاضیان عمده می‌توانند ماسک سه لایه بند دار سبز را به صورت عمده از طریق همین سایت سفارش دهند. بدین منظور کافی است تا با مدیر فروش تماس بگیرید.

حسن نجفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button