مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم ماسک معمولی پرستاری

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با کارآیی انواع ماسک پرستاریبازار خرید ماسک معمولی پرستاری

انواع ماسک معمولی پرستاری می توانند وسایل پزشکی یکبار مصرف (ماسک های جراحی) یا تجهیزات محافظ شخصی (ماسک های محافظ) باشند که توسط کارکنان پرستاری و یا بیماران مبتلا به بیماری های مسری مورد استفاده قرار می گیرند. بسته به نوع، آنها در برابر انتقال بیماری ها توسط قطرات یا از طریق هوا محافظت می کنند. مایل به خرید این ماسک ها هستید؟ مجموعه ما اقدام به فروش انواع ماسک پرستاری نموده است.

فروش مستقیم ماسک معمولی پرستاری

آشنایی با کارآیی انواع ماسک پرستاری

آشنایی با کارآیی انواع ماسک پرستاری  بسته به خاص بودن و در صورت وجود بیماریهای مسری ، بیماران و پرسنل مراقبت های بهداشتی از نوع خاصی از ماسک با سطح خاصی از محافظت استفاده می کنند.

نوع ماسک: ماسک های جراحی و ماسک های محافظ وجود دارد. کارکردها ، قوانین و اهداف از یک نوع به نوع دیگر متفاوت است. نکته مهم این است که به یاد داشته باشید که ماسک های جراحی فقط در برابر عوامل عفونی که از طریق قطرات قابل انتقال هستند محافظت می کنند ، در حالی که ماسک های محافظ نیز در برابر استنشاق عوامل عفونی که از طریق هوا قابل انتقال هستند نیز محافظت می کنند.

سطح حفاظت لازم: هر نوع ماسک بسته به کشور مطابق قوانین و مقررات مختلفی است. این استانداردها کلاسهای مختلف دستگاه را فراهم می کند. مراجعه به آیین نامه های قابل اجرا برای هر منطقه جغرافیایی ضروری خواهد بود.

یکبار مصرف یا قابل استفاده مجدد – ماسک های جراحی فقط دستگاه های پزشکی یکبار مصرف هستند. از ماسک های محافظ قابل استفاده مجدد است. در مورد فیلتر کردن ماسک های محافظ ، امکان تعویض فیلتر هنگام اشباع وجود دارد.

زمان کارآیی: زمان اثربخشی ماسک ها با توجه به کاربرد متفاوت است. می تواند بین سه تا هشت ساعت باشد. ماسک های با جذابیت بیشتر تمایل به زمان سایش کوتاه دارند. سازنده این اطلاعات را بطور معمول تهیه می کند.

راحتی: اندازه های مختلفی از ماسک برای انطباق با مورفولوژی کاربر وجود دارد. ماسک های محافظ همچنین می توانند مجهز به دریچه بازدم برای بهبود راحتی کاربر باشند. همچنین ، در صورت نیاز به محافظت از چشم ، می توانند چشم را بپوشانند ، در این حالت به آنها ماسک یا ماسک کامل صورت گفته می شود.

ماسک های جراحی وسیله ای پزشکی یکبار مصرف هستند. آنها در برابر عوامل عفونی ناشی از قطرات محافظت می کنند. با این حال ، آنها در برابر عوامل آلوده کننده هوا محافظت نمی کنند. بنابراین ، آنها از قرار گرفتن در معرض آلودگی ویروس بالقوه توسط کاربر جلوگیری نمی کنند.

ماسک های جراحی دارای دو عملکرد هستند:

در هنگام بازدم کاربر از طرح ریزی قطرات بزاق یا ترشحات موجود در مجاری هوایی خودداری کنید. در صورت استفاده پرسنل بهداشتی ، ماسک های جراحی از بیمار و محیط آنها (هوا ، سطوح ، مواد ، زمینه جراحی) محافظت می کنند. در صورت استفاده بیمار از بیماری های مسری ، آنها از آلوده کردن محیط و محیط اطراف او به بیمار جلوگیری می کنند.

از کاربر در برابر عفونت های منتقل شده توسط قطرات یا پاشش مایعات بیولوژیکی محافظت کنید. در حالت دوم ، ماسک های جراحی باید دارای یک فیلم ضد آب باشند. همچنین می توانند برای محافظت از چشم به ویزور مجهز شوند.

بازار خرید ماسک معمولی پرستاری

بازار خرید ماسک معمولی پرستاری ما اقدام به ایجاد یک بازار خرید ماسک پرستاری معمولی و انواع دیگر ماسک نموده ایم. محصولات ما با بهترین فرایند تولید و مدرن ترین دستگاه های روز دنیا تولید و روانه این بازار می گردند. در ضمن امکان خرید غیر حضوری نیز برای محصولات ما فراهم شده است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتری پیرامون انواع ماسک عرضه شده توسط مجموعه ما، دریافت مشاوره تخصصی، استعلام قیمت انواع ماسک و ثبت سفارش و خرید ماسک پرستاری با ما تماس حاصل نمایید.

حسن نجفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button