مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ارزان ترین ماسک پرستاری سه لایه

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات انواع ماسک پرستاریپخش ماسک پرستاری چسبی ارزان قیمت

ماسک پرستاری ارزان از بهترین و مرغوب ترن پارچه های اسپان باند تولید می شود  این پارچه از بهترین مواد اولیه تولید شده تا بتواند از ورود هرگونه ویروس و هوای آلوده جلوگیری کند فروش این ماسک ها در این یک سال اخیر بسیار زیاد بوده است و دلیل آن وجود ویروس کروناست.

قیمت ارزان ترین ماسک پرستاری سه لایه

خصوصیات انواع ماسک پرستاری

خصوصیات انواع ماسک پرستاری

ماسک پرستاری سه لایه مشخصاتی را باید دارا باشد این مشخصات در ماسک پرستاری بسیار حیاتی و الزامی است در این مطلب به گزیده ای از شاخصه های ماسک پرستاری اشاره می کنید ما را همراهی کنید تا با این مشخصات آشنا شوید.

اولین شاخصه ی ماسک های پرستاری پوشش دهنده مجاری تنفسی به طور کامل است به صورتی که تمامی اطراف بینی و دهان پزشک یا کادر درمانی باید پوشانیده شود و از ورود هوای آزاد که ممکن است ویروس میکروب به همراه داشته باشد جلوگیری کند دومین مشخصه ی ماسک های پرستاری همان طور که در بالا گفتیم پارچه مخصوص آن است که از نوعی پلیمر ساخته شده این پارچه که در صنعت کاربرد فراوانی دارد اسپان باند نام دارد البته برای تولید ماسک های پرستاری از نوع نازک این پارچه ها استفاده می شود‌ دلیل این امر هم سنگین نبودن ماسک بر روی صورت و تنفس راحت تری برای مصرف کننده است.

نتیجه این کار ماسک های تولید شده تز پارچه های اسپان باند که سه لایه بوده و در رنگ های مختلف سبز آبی سفید و یا رنگ های محدود دیگری تولید می شود، ماسک های پزشکی و یا پرستاری بوده است که استاندارد های تولیدی خاص خود را دارند.

این نوع از ماسک ها تفاوت عمده ای با ماسک های فیلتر دار یا n95دارند یکی از فواید این ماسک به ماسک n نو پنج لاه های بیشتر پارچه و مدل دوخت بهتر این نوع ماسک است به طوری که ماسک پرستاری به راحتی روی صورت می ایستد و تکان نمی خورد و احتیاجی به فلز یا نگهدارنده و برروی بینی روی ماسک های پرستاری نیست اما  به علاوه مصرف کننده از ماسک پرستاری آسوده خاطر خواهد بود که ماسک هیچ گونه وردی هوای آزاد و ویروس را به داخل مجاری تنفسی ندارد.

پخش ماسک پرستاری چسبی ارزان قیمت

پخش ماسک پرستاری چسبی ارزان قیمت

 خرید ماسک پرستاری چسبی از مراکز فروش عمده یا جزئی ماسک پزشکی و یا تولید کنندگان این نوع ماسک به راحتی در تمانی نقاط شهر ها صورت می گیرد اگر با مراکز خرید این نوع ماسک آشنایی ندارید خوب است با کمی توجه در گوگل و یا مرکز های خرید و فروش بهداشتی درمانی ماسک مرغوب خود را پیدا کنید‌.

حسن نجفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button