مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ماسک پزشکی مشکی سه لایه

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع ماسک پزشکی مشکیمرکز خرید ماسک پزشکی جراحی

امروزه استفاده از ماسک پزشکی مشکی برای جلو گیری از شیوع ویروس کرنا در در بین جوانان و نوجوانان دارای محبوبیت بسیار میباشد .ماسک پزشکی دارای انواع مختلف و سایز بندی هایی میباشد. مرکز خرید ماسک پزشکی جراحی در فضای مجازی به و سایت ها به دو صورت تکی و عمده به فروش میرسد.

قیمت ماسک پزشکی مشکی سه لایه

معرفی انواع ماسک پزشکی مشکی

معرفی انواع ماسک پزشکی مشکی ماسک های پزشکی به صورت یک بار مصرف و با پارچه های مرغوب که از انتقال ویروس جلوگیری میکند استفاده شده است. در واقع ماسک ها دارای رنگ بندی های مختلفی موجود میباشد و از جمله ماسک های پر مصرف در ایران ماسک های پزشکی و با کیفیت مورد استفاده قرار میگیرد. ماسک مشکی سه لایه به دلیل رنگ مشکی که دارد در بین جوانان و نوجوانان مورد استفاده ی بسیار قرار میگیرد.
ماسک های موجود در بازار دارای انواع مختلفی هستند که از جمله ی آن ها که معروفیت بیشتری دارد ماسک N95 میباشد. ماسک پزشکی از پارچه های N95 مورد استفاده قرار میگیرد. دلیل استفاده ی پارچه ی N95 در ماسک ها این است که درصد ناچیزی که قابل چشم پوشی است را از پارچه عبور دهد . اما در برخی موارد مشاهده شده است که پارچه های کتان با چند لایه بودن مورد استفاده قرار گرفته است.

ماسک ها  عموما سه لایه میباشند اما  در موارد نیاز از ماسک دولایه و استفاده میشود.در برخی از ماسک ها از فیلتر های پلی‌پروپیلن استفاده شده و این فیلتر ها از خاصیت الکتریسیته ی ساکن استفاده میکنند. ماسک پزشکی جراحی باید کیپ صورت قرار گیرد و دهان و دماغ (  راه های تنفسی )  را بپوشاند. 

در بعضی از موارد مشاهده شده که از ماسک های پزشکی از جنس کاغذ استفاده شده و در برخی از آن ها از لایه ی فیلتری  پلی پروپیلن مورد استفاده قرار گرفته است.

ماسک ها به شکل های مختلفی در بازار ایران ارائه میشود عبارت اند از :

  • ماسک های سوپاپ دار
  • تاشو 
  • کاسه ای
  • چند لایه 
  • N95

مرکز خرید ماسک پزشکی جراحی

مرکز خرید ماسک پزشکی جراحی ماسک ها ی استاندارد و مرغوب در مراکز های پزشکی و دارو خانه ها و مراکز مربوطه به دلیل مورد اعتماد بودن ارائه و به فروش می رسد .مراکز خرید باید دارای شرایط نگه داری از ماسک را داشته باشند که ماسک پزشکی جراحی و ماسک مشکی سه لایه  و غیره را در محیط آلوده قرار ندهند . در برخی از فروشگاه های کوچک محلی ماسک هایی به فروش میرسانند اما باید مراقب باشیم که آن هاد ماسک ها را آلوده نکرده اند و در محیط پاک و تمیز قرار داده باشند. بعضی از سایت های ارائه دهنده  لوازم پزشکی و غیرپزشکی ماسک پزشکی جراحی و ماسک مشکی سه لایه و در انواع مختلف ارائه میدهند اما باید دقت داش که ان سایت ها نشان اعتماد و مجوز های لازمه را داشته باشند.

حسن نجفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماسک سازان شما را به خرید بهترین محصولات انواع ماسکها، دستکش، شیلد و مواد ضدعفونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button